Ajurvédska masáž tváre a hlavy v Relax Studiu Danillo v Petržalke

1x kúpené

Vaša tvár si zaslúži rozmaznávanie

Svieži a mladistvý vzhľad dá dosť práce. Čo keby ste však tentoraz nechali pracovať niekoho iného a vy sami si to maximálne užili? Vyskúšajte overené umenie tradičnej indickej ajurvédy na vlastnej koži. Presnejšie - tvári a hlave. Ajurvédska masáž prekrvuje pokožku tváre, čím spomaľuje starnutie, redukuje mimické vrásky a uvoľňuje svalové napätie. Pri masáži sa využíva špeciálny olej s jazmínom, ktorý zanecháva pokožku krásne voňavú. Navyše, táto technika môže pomôcť aj pri migrénach a tiež rozjasňuje tvár. Poďte si oddýchnuť, skrášliť sa a omladnúť do salónu v Petržalke!

1 osoba 30min

V skratke

  • zľava na ajurvédsku masáž tváre a hlavy v trvaní 30 minút
  • pod vedením profesionálneho maséra
  • prekrvuje pokožku tváre a spomaľuje procesy starnutia
  • uvoľňuje napätie v mimických svaloch
  • na uvoľnenie stresu a napätia
  • hydratácia a výživa pre pleť v podobe špeciálneho ajurvédskeho oleja s jazmínom

Platnosť kupónu

do 15.06. 2019

Podmienky

  • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com
  • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
  • zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť

V cene kupónu za 25 € je zahrnuté:

  • ajurvédska masáž hlavy a tváre v trvaní 30 minút

 

Ajurvédska masáž tváre a hlavy v salóne Danillo

Aj naša pokožka tváre potrebuje oddych a rozmaznávanie. Masáž tváre v Relax salóne je príjemná vec, ktorú si môže každý z vás dovoliť a dopriať tak svojej tvár pocit relaxu a oddychu pleti. Masáž tváre je veľmi príjemná a pre pokožku prospešná. Premasírovanie vyvolá prekrvenie pokožky, ktorá tak bude lepšie reagovať na aplikáciu ajurvédskeho oleja s jazmínom a jeho vstrebávanie.

Až 40 minút plného relaxu vašej tváre s výnimočnou čisto manuálnou masážou, ktorá nielen napomáha regenerácii pleti, ale umožňuje vám prežiť dokonalé uvoľnenie. Masáž prebieha v polohe ležmo za aplikácie použitia ajurvédskeho oleja s jazmínom. Masáž tváre navyše stimuluje mimické svaly, odstraňuje z tváre napätie, redukuje jemné vrásky, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pleť. 

Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam. Keďže veľa ľudí má sedavé zamestnanie tieto masáže sú krásnou odmenou pre vaše telo.