Adrenalín na vode - splav divokej rieky Belá, pokojný splav rieky Váh alebo adrenalínový raft v umelom kanáli v Liptovskom Mikuláši

Adrenalín na vode - splav divokej rieky Belá, pokojný splav rieky Váh alebo adrenalínový raft v umelom kanáli v Liptovskom Mikuláši Detailne overená ponuka našim tímom

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 23,50 do 23,90

2x kúpené

Poďte prekonať sami seba!

Máte v živote málo adrenalínu? Poďte si užiť skvelý deň na rafte s celou vašou rodinou - vydajte sa na splav našej najdlhšej rieky Váh na Liptove, splav divokej rieky Belá alebo adrenalínový rafting na umelom kanáli v Liptovskom Mikuláši. Na tieto chvíle dlho nezabudne nikto z vás. Váš výlet vám zvečnia na fotografiu a na video v HD kvalite, takže naň budete mať i peknú pamiatku. Súčasťou kupónu je aj zapožičanie komplet výstroja.

1 osoba 120min

V skratke

 • zľava na 2-hod. splav na rieke Váh na Liptove, divokej rieky Belá alebo 2-hod. rafting umelého kanálu v Liptovskom Mikuláši pre 1 osobu
 • video v HD kvalite a fotografie
 • komplet zapožičanie výstroja
 • jedinečný a neopakovateľný zážitok na celý život
 • vynikajúci tip na darček

 

Platnosť kupónu

do 31.10. 2016

Podmienky

 • potrebná rezervácia vopred na tel. č.: 0907 143 099 alebo e-mailom na: rezervacie@rafting-slovakia.sk
 • rezervácia sa odporúča ihneď po zakúpení kupónu
 • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • splavuje sa apríl - október
 • minimálny počet je 3 osoby v člne, nie je podmienka zakúpiť si 3 kupóny

Poskytovateľ

SNOWSPORTS s.r.o.

 

Novomeského 31
949 11 Nitra
 
telefón:
0907 143 099
 

Umelý kanál v LM:
 

Rieka Belá - Podbanské, Kokavský most:

 

Splav Váhu - Kráľova Lehota, Červený Kút:

Na výber máte z 3 typov kupónov:

V kupóne č. 1 za 23,50 € je zahrnuté:

 • 2-hodinový rafting na umelom kanáli so skúseným inštruktorom
 • zapožičanie kompletnej neoprénovej výstroje s prilbou
 • vyhotovenie fotografií a videa v HD kvalite
 • 1 splav s náhlavnou GoPro kamerou

 

V kupóne č. 2 za 23,50 € je zahrnuté:

 • 2-hodinový splav Váhu so skúseným inštruktorom
 • inštruktáž pred splavom
 • zapožičanie kompletnej neoprénovej výstroje s prilbou
 • vyhotovenie fotografií a videa v HD kvalite

 

V kupóne č. 3 za 23,90 € je zahrnuté:

 • 2-hodinový splav divokej rieky Belá so skúseným inštruktorom (1 miesto v rafte)
 • zapožičanie kompletnej neoprénovej výstroje s prilbou
 • vyhotovenie fotografií a videa v HD kvalite

 

Adrenalínový raft umelého kanála víťazov v Liptovskom Mikuláši

Že nie ste práve najskúsenejší rafter? Nevadí, práve pre vás je určený splav umelého kanálu.  Najväčší a nezabudnuteľný zážitok budete mať z raftingu so skúseným inštruktorom. Väčšina raftových inštruktorov sú odchovanci Kanoe Tatra Klubu a tento kanál poznajú do detailov. Rafting s takýmto inštruktorom sa nedá porovnať s ničím iným. Budete sa točiť vo vani a pádlovať do valcov, dokiaľ budete vládať. Výhodou areálu je aj to, že vaši kamaráti vás počas celej jazdy môžu sledovať a povzbudzovať z brehu.

 

 

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka sa nachádza v okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš, pri ceste na obec Iľanovo, za mostom cez Váh. Umelý kanál svojou obtiažnosťou a vybavením spĺňa parametre svetovej úrovne (v roku 2007 sa tu uskutočnili Majstrovstvá Európy dospelých v kanoistike na divokej vode). Je to aj domovský kanál olympijských víťazov Michala Martikána a Eleny Kaliskej. Areál je využívaný pre rôzne športové činnosti, vo vybraných termínoch je možný splav aj na raftových člnoch. Pre svoju dostupnosť a dostatok priestoru na najrôznejšie aktivity sú na území areálu často robené firemné akcie a oslavy skĺbené s adrenalínovou zábavou.

Obtiažnosť: Stredná až ťažká, WW II – III+
Deti môžu byť v člne len od veku 9 rokov v sprievode vodiča, podmienkou je max. 1 dieťa v člne.

Dĺžka a čas splavu: 350–400 m, štandardne 2 hod./ polhodina príprava a 1, 5 hod. splav, čo je 5-6 jázd
Obmedzenia: Areál je v správe športového klubu, preto je rafting možný len mimo tréningov a pretekov.

Splavuje sa apríl - október. Minimálny počet je 3 osoby v člne, nie je podmienka zakúpiť si 3 kupóny.

 

 

Splav rieky Váh

Tento splav patrí medzi najmenej náročné, vhodná zábava aj pre rodiny s deťmi. Môžete vidieť Váh z rovnakého pohľadu, ako mali liptovskí pltníci z prelomu 19. a 20. storočia. V tých dobách sa používali jednoduché plte z vyťaženého dreva.
 
 

Splavuje sa časť Váhu od Červeného Kúta (sútok Čierneho a Bieleho Váhu) pri obci Kráľova Lehota po vodnú elektráreň pri obci Uhorská Ves. Červený Kút sa nachádza približne 5 kilometrov na východ od mesta Liptovský Hrádok, neďaleko horského priechodu Čertovica. Raftový splav vedie popri meste Liptovský Hrádok a pokračuje popri autokempe na Borovej Sihoti, obci Podtureň a končí v Uhorskej Vsi.

 

 

Obtiažnosť: Nízka WW I – II vhodná pre rodiny s deťmi
Dĺžka a čas splavu: Červený kút – Uhorská Ves 11 km  prechádza nádhernými zákutiami liptovskej prírody a trvá – cca 1.5 – 2 hodiny v závislosti od výšky vodnej hladiny.

 

Rafting na divokej rieke Belá

Rafting na rieke Belá patrí určite medzi najkrajšie a najzaujímavejšie  prírodné splavy na Slovensku. Je pomerne náročný, preto sa odporúča iba skúsenejším rafterom, alebo za doprovodu skúsených sprievodcov. Belú je najlepšie splavovať na konci jari, keď sa topí sneh na horách a sú aj výdatnejšie dažde, čiže na konci apríla a v priebehu mája.

Horný úsek Kokavský most – Pribylina
V úseku od Kokavského mosta tešie rieka Belá veľkým spádom, úzkym korytom cez smrekový les. Voda v tomto úseku preteká cez veľké balvany a vytvára veľké vlny a valce, ktoré robia rafting v tomto úseku Belej najviac atraktívny. Záver úseku je pri železnom moste, v blízkosti obce Pribylina. Nachádza sa tu mohutný skalný prah, ktorý v čase vysokej hladiny vytvára zaujímavé vlny. Práve na tomto mieste vzniklo asi najviac fotografií z rieky, keďže sa nachádza v tesnej blízkosti prístupovej cesty.

Dolný úsek Pribylina – Liptovský Hrádok
Úsek od železného mosta až do Liptovského Hrádku tečie v menej zalesnenom prostredí. Rieka má menší spád a často sa rozlieva do viacerých ramien. Najväčšie vlny na rieke Belá sa nachádzajú práve tu, nad malou vodnou elektrárňou. Voda tečie cez bridlicové prahy a vytvára nádherné vlny a valce, ktoré sa navyše zvyknú meniť v prípade inej výšky hladiny.

 

Obtiažnosť: Stredná až ťažká, WW II – III+
Dĺžka a čas splavu: Podbanské (Kokavský most) – Liptovský Hrádok  - -Clubhotel Sporthotel  17 km cca 2 hodiny

Rieka Belá sa splavuje iba na jar (apríl, máj), pri topení sa snehu a pri dlhodobejších dažďoch. V prípade nízkej hladiny  Belej je možnosť využitia splavu Váhu alebo splavu umelého kanálu v Liptovskom Mikuláši. Menšie skupiny spájame do člnov s väčšími, minimálny počet do raftu je 4 osoby.