Luxusná 100% bio esencia so základom kyseliny hyalurónovej pre krajšiu pleť

Luxusná 100% bio esencia so základom kyseliny hyalurónovej pre krajšiu pleť

Táto ponuka má 3 varianty.

24x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Krásna pleť vďaka prírodnej esencii

Ak máte problémy s pleťou, doprajte si len to najlepšie vďaka kvalitnej bio esencii z čistej kyseliny hyalurónovej alebo aj s pridaním botulinum toxínu alebo ruže podľa toho, či potrebujete pleť hydratovať, redukovať vrásky alebo ju najmä vypnúť.

Produkt je bez chemických prísad, dermatologicky testovaný a nemá žiadne vedľajšie účinky.

V skratke

 • zľava na 100% bio esenciu z kyseliny hyalurónovej
 • na výber čistý extrakt z kyseliny hyalurónovej alebo zmes s botulinum toxínom alebo ružou
 • vo všetkých troch je základným prvkom kyselina hylaurónová
 • pre efektívnu hydratáciu, redukciu vrások alebo vypnutie pleti
 • bez chemických prísad
 • nie je testovaný na zvieratách
 • dermatologicky testované

 

100% essencia Happy

Platnosť kupónu

do 31.01. 2015

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať
 • v prípade voľby "zaslanie poštou" sa poštovné a balné v rámci SR 3 € automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny; tovar vám bude automaticky zaslaný do 7 pracovných dní od obdržania kupónu
 • osobný odber je možný v Crystal Esthetic Clinic na Ľadovej 9 v Bratislave po telefonickom dohovore na tel. č.: 0915 397 416
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 20,90 € je zahrnuté:

 • bio esencia - extrakt z čistej kyseliny hyalurónovej alebo kyselina hyalurónová + botulinum toxínu alebo kyselina hyalurónová + ruža

 

Bio esencia - čistá kyselina hyalurónová

Účinok produktu: má efektívnu hydratačnú schopnosť, udržuje vlhkosť pokožky po dlhú dobu, podporuje množstvo kyseliny hyalurónovej v pleti, udržuje pokožku hladkú, vyváženú a žiarivú.

Zloženie: kyselina hyaluronová, extrakt z aloe.

Spôsob použitia: po vyčistení pleti ráno a večer naneste kyselinu hyalurónovú jemne na tvár, potom vmasírujte do pleti. Ak je suché počasie, po vstrebaní je vhodné použiť väčšiu vrstvu hydratačného krému. Vhodná pre všetky typy pokožky.

100% essencia Happy

 

Bio esencia - kyselina hyaulóronová + botulinum toxín

Účinok produktu: do 7 dní redukuje vrásky o viac než 20 %, rýchlo a účinne vyhladzuje časť medzi obočím, okolie očí, tvár a okolie pier (fajčiarske vrásky, vrásky na krku) a je vhodný aj ako prevencia proti vráskam. Podporuje rýchlu regeneráciu buniek. Pomáha zlepšiť aj pružnosť pleti, ako aj celkový vzhľad pleti a kompaktnosť. Stačia 2 kvapky 2-krát denne!

Zloženie: botulinum toxín, kyselina hyalurónová, kolagén, aminokyseliny hydratačný faktor (bez chemických prísad).

Spôsob použitia: po vyčistení pleti ráno a večer naneste esenciu na chrbát ruky, jemne vklepte pár kvapiek na miesta s vráskami, môžete zopakovať. Potom jemne vmasírovať, kým sa nevstrebe úplne do pleti. Po úplnom vstrebaní je možné naniesť denný alebo nočný krém, ktorý bežne používate. Ak je suché počasie, je vhodné použiť väčšiu vrstvu hydratačného krému. Vhodný pre každú pleť, predovšetkým pre pleť s vráskami, aj ako preventívum proti starnutiu a ochabnutiu pleti.

100% essencia Happy

                                                           

Bio esencia kyselina hyaulóronová + ruža

Účinok produktu: má silné účinky pri bielení pleti, zlepšuje hydratáciu pokožky, pleť zanecháva hladkú a vypnutú. Prírodný aktívny extrakt z ruže, zvlhčuje a hydratuje pokožku, podporuje krvný obeh, narovnáva nerovnosti pokožky. Podporuje kožný kolagén, vďaka ktorému sa pokožka regeneruje. Esencia je prírodný výrobok, má silné bieliace účinky a vynikajúce hydratačné účinky. Bieli pigmentové škvrny, zlepšuje hydratáciu pokožky, hebkosť a pružnosť, poskytuje viac živín a antioxidačných látok do kožných buniek a slúži ako ochrana buniek.   

Zloženie: aktívny prírodný extrakt z ruží, kyselina hyalurónová.

Spôsob použitia: po vyčistení pleti na ráno a večer naneste 2 až 3 kvapky essencie na pleť, jemne vmasírujte. Po nanesení essencie použite denný alebo nočný krém, ktorý bežne používate. Vhodná pre všetky typy pleti.

100% essencia Happy

 

Objem produktu: 10 ml

Spôsob skladovania: skladujte na chladnom a suchom mieste. Tento produkt obsahuje aktívne látky, po otvorení skladujte v chladničke.

Doba použiteľnosti: 3 roky pre uzatvorenú esenciu. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

100% essencia Happy

Bez chemických prísad, produkt nie je testovaný na zvieratách. Certifikovaný produkt. Dermatologicky testované.

Tento produkt je kvapalina vysokej čistoty a vysokej koncentrácie a nemá žiadne vedľajšie účinky.