Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave

Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave

Súťaž končí

23.02.2016 13:00:00

Výhercovia

Alojz Já..., Lozorno

Prajeme super zábavný večer!

Úžasný večer s valašským kráľom!

Nenechajte si ujsť jedinečnú Manéž fenomenálneho Bolka Polívky s jeho nezabudnuteľným humorom.  Po úspešnom turné v roku 2015 vycestuje Manéž Bolka Polívku opäť a neminie ani Slovensko. Predstavenie si budete môcť pozrieť v Bratislave a v Trnave. Môžete sa tešiť na skutočne majstrovské obsadenie, hosťami budú také hviezdy divadelných scén ako Milan Lasica, Pavel Liška, Jiří Stivín, Anna Polívková, Michal Kurtiš ...

Zažite exkluzívny večer plný inteligentného humoru, zábavy a smiechu!

 

Zapojte sa do našej súťaže, odpovedzte na jednoduchú otázku a jeden/jedna z vás vyhrá 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave.

Termín a miesto: 27.2.2016 (Sobota) o 19:00 hod. v Bratislave: Incheba Expo Aréna hala B

 

Cenu do súťaže venovala spoločnosť Povalač Nitra s.r.o.

Výhra bude doručená kuriérom alebo je možnosť osobného vyzdvihnutia v ZaMenej.sk.

Prosíme vás o skontrolovanie alebo doplnenie vašich kontaktných údajov pre včasné a presné doručenie výhry.

Poďte s nami do Manéže!

Bolek Polívka vás pozýva na svoju exkluzívnu zábavnú šou - Manéž Bolka Polívky. So svojou šou zavíta do dvoch slovenských miest - Bratislavy a Trnavy. Počas turné bude šou dýchať atmosférou samotnej manéže. Návštevy Slovenska sa najviac teší sám obľúbený Bolek Polívka: Tešte sa, tešíme sa na Vás – budeme sa tešiť!"

Plánovaná zostava hostí: Bolek Polívka, Milan Lasica, Pavel Liška, Jiří Stivín, Horkýže Slíže,Anna Polívková, Michal Kurtiš, En.Dru /Ondřej Havlík / Pavol Seriš, Barin, Fretti.

Bolek Polívka

Bolek Polívka patrí medzi obľúbených a významných českých hercov. Svojich fanúšikov si získal najmä svojou klauniádou, komikou a láskou k divadlu. Pôsobí aj ako mím a dramatik. Jeho meno je najviac spájané so známymi filmami Pelíšky, Pupendo či Musíme si pomáhat, za ktorý získal sošku Českého lva. Je dušou jedného z najobľúbenejších českých filmov Kurvahošigutntág. Postava "Bohúš" sa z tohto filmu v českej kinematografii stala kultovou. V televízii vystupoval s dvomi zábavnými a veľmi sledovanými šou Bolkoviny a Manéž Bolka Polívky, ktorú máte možnosť teraz vidieť naživo :o)