Súťaž o stavebnicu 14 v 1 - Solárny robot

Súťaž o stavebnicu 14 v 1 - Solárny robot

Súťaž končí

02.03.2016 23:59:59

Výhercovia

Martina Ma..., Bratislava

Blahoželáme k výhre a prajeme veľa slnečného svetla :-)

Stavebnica, ktorá tak skoro neomrzí!

Slnečné svetlo je určite najobľúbenejší a čoraz využívanejší zdroj obnoviteľnej energie. Oboznámte i vy svoje deti so silou slnka s touto solárnou stavebnicou - solárnym robotom. Úžasná vzdelávacia hračka jasne ukazuje princíp solárnej energie, čím kombinuje náučnosť i zábavu. Vypestujte u svojich detí vzťah k ekológii a fyzikálnym zákonom. Zloženie i rozloženie modelu je veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne lepidlá.

 

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden/jedna z vás vyhrá stavebnicu 14 v 1 - Solárny robot vrátane poštovného a balného v rámci SR.

 

Cenu do súťaže venovala spol. DUONIS.

Solárna stavebnica

Unikátna solárna stavebnica má za cieľ zábavnou a hravou formou oboznámiť deti a mládež s možnosťami využitia solárnej energie. Model v stavebnici jasne poukazuje na možnosti využitia solárnej energie a napomáha tak u detí rozvíjať fantázie a zamýšľať sa nad novými riešeniami v oblasti ekológie.

Stavebnica 14 v 1 - modely, ktoré napríklad môžete zo stavebnice solárny robot vytvoriť: robot-korytnačka, robot-loď, robot-pes, robot-chodítko, robot-dvojkolka, robot-auto, robot-zombie, robot krab, robot-kajak... Diely sa zostavujú jednoduchým zacvaknutím.

Ku každej stavebnici je priložený podrobný návod. Jednotlivé diely nie je potrebné prilepovať lepidlom. Stavebnice nepotrebujú žiadne batérie (disponujú však miestom na vloženie AAA batérie, potom model funguje dlhšiu dobu). 

Hračka je určená pre deti od 8 rokov.