Súťaž o luxusný wellness pobyt s polpenziou v Grand Boutique Hoteli Sergijo****  Piešťanoch pre 2 osoby na 3 dni/ 2 noci!

Súťaž o luxusný wellness pobyt s polpenziou v Grand Boutique Hoteli Sergijo**** Piešťanoch pre 2 osoby na 3 dni/ 2 noci!

Súťaž končí

14.10.2021 13:00:00

Výhercovia

Výherca súťaže o luxusný wellness pobyt s polpenziou v Grand Boutique Hoteli Sergijo****  Piešťanoch pre 2 osoby na 3 dni/ 2 noci! : d....a@c......k

Výhercovi srdečne gratulujeme!

Naplánujte si pár dní voľna v najkrajšom kúpeľnom mestečku Slovenska a užite si luxusný pobyt v butikovom hoteli GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO v Piešťanoch. Kúpeľný pobyt v Grand Boutique Hotel Sergijo****  zahŕňa balíček služieb pre každého, kto chce svojmu telu dopriať poriadny reštart. V cene je polpenzia, masáže a ďalšie wellness procedúry. Baľte kufre a poďte na pohodovú piešťanskú dovolenku!

Delí vás od nej iba pár klikov! Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a ste v hre o 3-dňový pobyt (2 noci) s polpenziou pre 2 osoby ubytované v 2-lôžkovej izbe v Grand Boutique Hotel Sergijo**** v Piešťanoch!

Výhru do súťaže venoval Grand Boutique Hotel Sergijo****