Súťaž o vstup na školenie Emočná inteligencia pre šéfov a knihy Príručka úspešných

Súťaž o vstup na školenie Emočná inteligencia pre šéfov a knihy Príručka úspešných

Súťaž končí

18.11.2015 23:59:59

Výhercovia

RNDr. Alexander Birčák je Doktor motivácie, ktorý pomáha šéfom motivovať nemotivovateľných ľudí.

Je autor knihy "PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH" alebo Sedem rád na riešenie každého problému.

Pomáha ľuďom riešiť ich problémy v medziľudských vzťahoch, v práci - podnikaní a tiež pri zdravotných a psychických problémoch.

Svojim klientom ponúka školenia o komunikácii, motivácii, zvládaní konfliktov a šikany. Zvlášť školenie Emočná inteligencia pre šéfov je určené pre manažérov, ktorí chcú vedieť, ako zvládať negatívne emócie na pracovisku. Viac sa o školeniach sa dočítate na webovej stránke.

 

Zapojte sa do našej súťaže a 2 z vás vyhrajú vstup na školenie Emočná inteligencia pre šéfov v Bratislave a 10 z vás vyhrajú knihu Príručka úspešných alebo Sedem rád na riešenie každého problému.

 

Školenie Emočná inteligencia pre šéfov

termín školenia: streda 25.11.2015, Hotel Holiday Inn Bratislava

Predstavte si nepríjemného zamestnanca, ktorý síce podáva vysoké výkony, ale stále má deštruktívne poznámky. Útočí na kolegov, aj na vás a namiesto toho, aby problémy riešil, tak ich vyrába.
Negatívne emócie v práci dokážu narušiť pracovné vzťahy a demotivovať celý tím. Pozitívne emócie vedia naopak motivovať ľudí k tímovej spolupráci a špičkovým výkonom.
Úspešný šéf je odolný voči negatívnym emóciám podriadených a kolegov. Dokáže rozoznať, kedy sa mu jeho emócie vymykajú z pod kontroly a dokáže sa znova ovládať. Zvlášť užitočná je šéfova schopnosť ovplyvňovať emócie iných ľudí a motivovať ich k vysokým pracovným výkonom. Toto všetko sa skrýva pod pojmom manažérska emočná inteligencia.

Po tomto školení budete vedieť, ako lepšie využiť emócie pri vedení ľudí. Získate tak výhodu pred tými, ktorí viac spoliehajú na silu peňazí, alebo na váhu svojej funkcie.

Nejde o teóriu, dôležitá je prax.
Dozviete sa a vyskúšate si techniky práce s emóciami pri vedení ľudí, ktoré v praxi naozaj fungujú.

Cieľom školenia je zlepšiť Vaše ovládanie emócií pri vedení iných ľudí.
Veľká časť školenia sa venuje diskusii, analýze emócií pri vedení ľudí a hľadaniu úspešných riešení na príkladoch z praxe.

Na školení nájdete odpovede na tieto otázky:
- Aké sú typy vedenia ľudí.
- Aká je energetika emócií.
- Aké sú typy emocionálnej výmeny počas komunikácie.
- Ako emocionálne reagujú rôzne osobnostné typy.
- Ako zmeniť svoje i cudzie emócie.
- Ako reagovať na emócie podriadených.
- Čo spôsobuje negatívne emócie pri vedení ľudí.
- Ako dosiahnuť stav mysli potrebný na zvládnutie negatívnych emócií.

Prednáša:
RNDr. Alexander Birčák
Doktor motivácie, ktorý pomáha šéfom motivovať ľudí.
(Bývalý riaditeľ marketingu Wüstenrotu Praha, bývalý riaditeľ marketingu Linde Gas Praha a bývalý predseda predstavenstva Sokolovských strojíren.)

 

Kniha Príručka úspešných

Všetko, čo sa môže pokaziť - sa pokazí. Čo sa nemôže pokaziť, sa pokazí taktiež. Problémy sú nedeliteľnou súčasťou nášho života. Čo robia úspešní ľudia inak, že riešia svoje problémy úspešne?

Poradca a kouč Alexander Birčák na základe svojich dlhoročných skúseností zobecnil, ako naše problémy vznikajú.

Popisuje rozdiely medzi intuitívnym a rozumovým riešením problémov, spoliehaním sa iných ľudí a spoliehaním sa na nadprirodzeno. Potom sa dozviete, do akých stavov mysle sa môžete pri riešení problémov dostať, aké podoby môže mať vaša schopnost riešiť problémy a aké psychické bloky vás pri tom môžu obmedzovať.

Na záver sa dozviete, akými etapami ľudia prechádzajú pri spracovaní problémov a sedem užitočných rád k ich riešeniam.

Svoje skúsenosti s riešením problémov klientov sú popísané v knihe "Príručka úspešných, alebo 7 krokov k riešeniu každého problému". Bezplatnú ukážku z knihy si môžete stiahnuť na webovej stránke.

Konzultácie

Ďalšou službou, ktorú ponúka RNDr. Alexander Birčák svojim klientom, sú konzultácie. Klient na konzultácii získa nadhľad nad svojou ťažkou situáciou. Pomôže mu to zvládať negatívne emócie a pomenovať si možnosti, ako tú situáciu riešiť. Ak práve zažívate takú situáciu a chcete vedieť, ako ju riešiť, zavolajte mi. Prvých 15 min. konzultácie je zdarma. Viac informácií nájdete na webovej stránke.

 

Viac informácií o RNDr. Alexandrovi Birčákovi, školeniach, tipoch a radách si môžete prečítať na webovej stránke Albisa.sk.

Ceny do súťaže venovala spoločnosť ALBISA.