Pomôžte nám vybrať mená pre naše tri šteniatka

Pomôžte nám vybrať mená pre naše tri šteniatka

Súťaž končí

03.06.2012 13:00:00

Výhercovia

Ešte raz by sme sa chceli v mene našom i v mene piešťanského útulku poďakovať všetkým, ktorí spispeli na unimobunku pre šteniatka. Týmto by sme vám chceli zároveň oznámiť, že unimobunka je už na svojom mieste v Piešťanoch a v nedeľu 27.5.2012 úspešne prebehol aj jej oficiálny krst, na ktorý sme boli pozvaní aj my.

Deň pred krstom pribudli do dočasnej rodiny útulku aj tri nové krásne šteniatka, nad ktorými sme dostali čestný patronát, a tak sa náš kolektív ZaMenej.sk rozšíril o tri nádherné slečny :)  Majú zhruba šesť týždňov a dočasné mená Áčka, Béčka a Céčka - pretože sme dostali tú česť, pomenovať ich skutočnými menami...

útulok Piešťany

Keďže celá zbierka a úspešný nákup unimobunky boli možné hlavne vďaka vám, boli by sme radi, keby ste mená vybrali vy. Z útulku máme len dve požiadavky:

1. všetky tri mená by sa mali začínať na rovnaké písmenko (je to tak potom jednoduchšie a praktickejšie pre potreby a záznamy útulku)

2. mali by sa začínať na "Z" ako "ZaMenej.sk"

 


Aj vy môžete byť patrónom niektorého šteniatka či psíka a pomôcť tak dobrej veci.

Nájdite si svojho chránenca!

Niektorí ľudia nemôžu mať domáceho miláčika z rôznych dôvodov – zdravotných, rodinných či finančných.

Patronát je jedinečná „malá veľká“ forma pomoci a je zároveň dobrým pocitom pre toho, kto má rád zvieratká.

Mnoho našich chlpáčov čaká v útulku veľmi dlho na nový domov. Niektorí potrebujú kvôli tragickej minulosti viac trpezlivosti, pochopenia a skúseností. Iní sú tzv. smoliari, ktorých každý prehliadne. Ďalší sa ťažko umiestňujú, pretože už nie sú mladí. Práve ich chceme podporiť v ich smutnom osude. Veľmi by sme si želali, aby každé zvieratko malo svojho patróna.

Prevzatie patronátu je jednou z možností, ako môžete pomôcť. Pravidelným mesačným príspevkom (min. 5 €) alebo ročne podľa vlastného uváženia nám veľmi pomôžete financovať náklady na krmivo, veterinárne ošetrenie a iné potreby spojené s ich opaterou.
Patronát nie je spojený so žiadnymi inými povinnosťami, nie je časovo obmedzený a kedykoľvek na Vaše želanie môže byť skončený. Pokiaľ Vami vybraný psík alebo mačička bude adoptovaná alebo skončí svoju životnú púť, budeme vás hneď informovať a môžete sa ľubovoľne rozhodnúť, či Vaša podpora bude presunutá na iného chránenca.

útulok Piešťany

Ako sa stanem patrónom?

 

Je to veľmi jednoduché, stačí navštíviť našu oficiálnu stránku www.utulok-pietany.sk, v sekcii Databáza zvierat si vyberiete psíka alebo mačičku a pod jeho fotkou kliknutím na link pri otázke „Chcete sa stať patrónom tohto zvieratka?“ sa Vám zobrazí stručný formulár.

Ak si prajete obdržať od nás laminovanú patronátnu listinu s fotkou zvieratka a naším poďakovaním, zvoľte možnosť Áno pod formulárom. Potom už môžete pyšne povedať, že ste Patrónom!:)

S Vašou pomocou tak Váš chránenec môže mať lepšie podmienky v dočasnom domove. Vždy Vás tiež veľmi radi privítame v našom útulku, sme otvorení 366 dní v roku:)

Ďakujeme!

Váš Útulok Piešťany 

www.utulok-piestany.sk