#spoluToZvladneme

Všetci sme sa ocitli v situácii, ktorá nemá na Slovensku ani na celom svete obdobu. Tu je náš malý príspevok. Spolu to ale zvládneme!

Vieme zabezpečiť balenie a rýchlu distribúciu tovaru až domov - aby sme tak minimalizovali pohyb ľudí na verejnosti a pomohli tak v bezpečnostných opatreniach, ktoré aktuálne platia.

Náš e-mailový newsletter sleduje vyše 200 tisíc ľudí na Slovensku. Máte nápad ako by sme vedeli spoločne pomôcť? Napíšte nám na spolutozvladneme@zamenej.sk

#spolutozvladneme

Rúška

#spolutozvladneme Rúška

Keďže záujem o rúška je veľký a mnohí naši zákazníci stále rúška nemajú, resp. ich potrebujú viac, aby mali aj na výmenu, hľadáme ďalších výrobcov. Pokiaľ viete doma, či inde vyrábať rúška alebo poznáte niekoho, kto má také možnosti (návod a možno aj materiál by sme vedeli pomôcť zabezpečiť), budeme radi, keby ste nás kontaktovali. Takýmto spôsobom sa môžu ľudia doma zamestnať, rozumne tak využiť čas a navyše prospešne pre celé Slovensko. Môžete si zarobiť a súčasne pomôcť iným. My vieme zabezpečiť balenie a rýchlu distribúciu všetkým až domov - aby sme tak minimalizovali pohyb ľudí na verejnosti a pomohli tak v bezpečnostných opatreniach, ktoré aktuálne platia.

Dezinfekcia

#spolutozvladneme Dezinfekcia

V ponuke už nájdete prvú várku kvalitnej dezinfekcie v zložení, ktoré odporúča aj Svetová zdravotnícka organizácia. Aktuálne je veľký nedostatok plastových rozprašovačov od cca 100mL+, prípadne plastových fliaš 0,5L+ na plnenie dezinfekcie. Pre výrobcu dezinfekcie zháňame kontaky na výrobcov, resp. distribútorov takýchto obalov.

Nemocnice

#spolutozvladneme Nemocnice

Lekári, sestričky, sanitári a ďalší personál v nemocniciach stojí teraz boji proti vírusu v prvej rade. Za nás všetkých. Je veľmi smutné, že sa o ich ochranné pomôcky nedokázali postarať kompetentní, ale je zbytočné mrhať teraz časom na ich kritiku. Radšej sa snažíme zabezpečiť aspoň akú-takú pomoc vlastnými spoločnými silami. Ďakujeme preto za akúkoľvek pomoc a podporu. Nikdy neviete, kedy budete pomoc v nemocnici potrebovať vy či vaši blízki a základom úspechu je teraz, aby zostal chránený a zdravý všetok náš nemocničný personál.

Ako môžete pomôcť?

Darujte malú čiastku pri úhrade objednávky cez náš košík. Stačí zakliknúť Chcem prispieť na zbierku a vybrať výšku darovanej sumy. Takto vyzbierané peniaze budú použité na nákup rúšok pre popradskú nemocnicu. A pridáme k tomu niečo navyše, samozrejme, aj my.

V ponukách na rúška na našom portáli je možnosť - okrem rúšok pre seba - zakúpiť "rúško pre nemocnice". Takto môžete prispieť priamo zakúpením rúška/rúšiek, ktoré osobne odovzdáme v nemocnici už v najbližších dňoch.

Logistika

#spolutozvladneme Logistika

Máte tovar, ktorý nemáte ako baliť a posielať? Máte zatvorený obchod? Využite naše logistické možnosti a spolu vymyslíme spôsob ako váš tovar distribuovať koncovým zákazníkom.

Ako si správne umývať ruky mydlom?

Ako si správne umývať ruky?

Želáme všetkým veľa trpezlivosti a dobrej nálady! Spolu to naozaj zvládneme ;)