Darčeky pre deti

Darčeky pre deti
Hrajúca magická svietiaca korytnačka so zázračným pancierom meniacim izbičku na hviezdnu oblohu. Vytúžená spoločníčka vašich malých zlatíčok prinášajúca pokojný spánok do každej postieľky.
58%
Doplnený tovar
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 2053
Logická hračka pre deti aj dospelých Gerdig Ufo zažíva opäť svojich 5 minút slávy a vy ju môžete mať len za 2,99€. Zabavte sa a rozvíjajte vaše myslenie ako za starých čias! Akcia 3+1 zadarmo! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
40%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 1094
Autodráha Magic Tracks s LED osvetlením. Pripravte vašim deťom farebné preteky s touto 165 dielnou sadou!
48%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 301
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 235
Užite si mega zábavu s mega bublifukom. Vyfúknite obrovské bubliny a sledujte ako sa znášajú vzduchom!
21%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 179
Vráťte sa do detských čias a zažite opäť skvelé chvíle plné kreativity s hrou Tetris v 4 rôznych farbách. Podľahnite znovu tejto skvelej zábave!
65%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 173
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 153
osobný odber / doručenie do 5 dní 127
Skvelá hra, ktorá trénuje zručnosť, koncentráciu a presnosť. Doprajte si hodiny zábavy v kruhu rodiny či priateľov a zlepšite vašu trpezlivosť.
55%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 111
Vaše topánky budú tým najväčším hitom! Ozdobte si ich štýlovými LED svetielkami a vyberte si až zo 6 farieb. Vhodné aj na outdoorové aktivity, na zápästie či bicykel.
51%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 104
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 91
Poznáte kúzelné čítanie? Interaktívne knihy, ktoré pomocou elektronickej ceruzky rozprávajú deťom o rôznych veciach. O zvieratkách, štátoch, ľudskom tele... Vždy inšpirujú k novej hre a učeniu.
15%
osobný odber / doručenie do 3 dní 86
Ako vylepšíte letné párty, grilovačky alebo šaňtenie v záhrade? Vyskúšajte vodné balóny! Za pár sekúnd ich pomocou hadice naplníte vodou a balónová vojna sa môže začať!
64%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 44
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 42
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 37
Väčšina tých najšikovnejších hudobníkov začínala s xylofónom - darujte vášmu malému virtuózovi parádny darček, ktorý hýri farbami a vyludzuje melódie. Na výber rôzne modely a veľkosti.
50%
aj osobný odber 34
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 32
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 31
Vyskúšajte ako vyzerá letná zábava na plný plyn. Vyzbrojte vaše deti muníciou v podobe vodných diel.
60%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 30
Najmenšie deti budú milovať senzorickú hračku Dimpl! Je to dokonalé zmyslové dobrodružstvo v podobe silikónových bublín, ktoré sa dajú všelijako stláčať a sú krásne farebné. Vhodné od 6 mesiacov! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
28%
Novinka
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 27
Doprajte vášmu drobcovi dlhé hodiny zábavy a jedinečnú skrýšu do ktorej schová celý svoj detský svet fantázie. Prekvapte vaše deti indiánskym stanom v atraktívnom dizajne.
33%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 26
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 24
Skladačka patrí do základnej výbavy každého dieťatka. Kúpte tomu svojmu kvalitnú stavebnicu Building Blocks so 72 dielikmi v pestrých farbách, z ktorých si môže poskladať čo len chce.
19%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 21
Nekonečné možnosti na objavovanie - to je balančná veža Tobbles! Didaktická hračka pre najmenšie deti je vyrobená z bezpečných materiálov a má žiarivé farby. Pomáha deťom spoznávať svet a nové veci. Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
14%
Novinka
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 12
Chcú všetko chytiť, preskúmať alebo ochutnať. Najmenšie deti potrebujú dostatok podnetov pre svoj optimálny vývin. Vyskúšajte didaktickú kocku OombeeCube, ktorá splní všetky ich túžby aj potreby! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
13%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni 11
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni  
Hľadáre zábavné a zároveň vzdelávacie hračky pre najmenších? Vyberte si Klickity! Je plná senzorických podnetov, z ktorých budú deti unesené celé hodiny. Značka Fat Brain Toys je zárukou kvality. Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
6%
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni  
od 21,90 do 49,90

Detské nohavice ZAJO na turistiku

osobný odber / doručenie do 5 dní  
Hravé skúmanie, zlepšenie stability, posilnenie nôh a motorických zručností. To všetko pomocou jedinej pomôcky - Teeter Popper. Detská balančná podložka je vhodná pre všetky deti už od 3 rokov! Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk
13%
Novinka
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni  
osobne okamžite / doručenie 1-3 dni  
Za zdravou slanou vodou nemusíte cestovať ďaleko. V Podhájskej nájdete termálny prameň, ktorý lieči dýchacie cesty, bolesti chrbtice a dokonale sa pri ňom relaxuje. Výborné miesto pre celú rodinu!
50%
od 62 do 88 ostáva 146 hodín

Oddych pri slanom prameni Podhájska pre celú rodinu

Podhájska
 
Moravskému vidieku sa nedá povedať nie! Užite si skvelý pobyt v Penzione U Tří Jasanů na 3 alebo 4 dni so skvelou polpenziou. K jednej večeri máte dokonca grátis 2 litre sudového vína!
40%
Česká republika