Nafukovacie bazény s filtrom

Nafukovacie bazény s filtrom

Aký je najlepší plán na leto? Slnko, nanuky a kúpanie. Veľa kúpania! Vytvorte si vo svojej záhrade vlastné kúpalisko, ktoré môžete využívať kedy chcete a koľko chcete. Vyberte si nafukovací bazén z našej ponuky! Všetky bazény majú bezproblémovú montáž a jednoduchú údržbu. Ich prednosťou je výhodná cena a tiež veľké rozmery - sú vhodné pre 2-3 osoby.

Bazén s filtráciou je zárukou čistej vody aj bez zbytočných chemických prípravkov. K jeho montáži nepotrebujete výkonnú pumpu ani dlhý čas. Stačí nafúkať horný prstenec a napustiť vodu. Stúpajúca hladina vody bazén sama nadvihne - takýmto spôsobom si viete regulovať jeho výšku. Bazény Bestway sú vďaka pružnej konštrukcii vhodné pre deti i dospelých.

U nás máte na výber záhradné bazény s výškou od 66 cm do 76 cm a šírkou 244 cm až 305 cm. Vďaka svojim rozmerom sú vhodné do každej záhrady. Majú rozumnú cenu, jednoduchý spôsob čistenia a kvalitné zloženie. 3 odolné PVC vrstvy zabezpečia ich dlhú životnosť. Zaobstarajte svojej rodine letnú zábavku, ktorú vám budú závidieť všetci susedia!